املاک عباس مفرد

فروش زمین در سفید تمشک رامسر با قیمت خرید عالی.

آنچه در این مقاله می خوانید...

روستای سفید تمشکموقعیت جغرافیایی روستای سفید تمشکمشاغل و تولیدات سفید تمشک فروش زمین در سفید تمشکمکان های مهم و مراکز تفریحی سفید تمشکعوامل تاثیر گذار بر قیمت فروش زمین سفید تمشکفروش زمین در سفید تمشک
فروش زمین در سفید تمشک

فروش زمین در سفید تمشک رامسر با سند ۶ دانگ و جواز ساخت به همراه امتیازات آب برق و گاز با قیمت خرید مناسب جهت ساخت ویلا می باشد.

روستای سفید تمشک

فروش زمین در سفید تمشک

فروش زمین در سفید تمشک برای اولین بار به صورت رسمی در سال ۱۲۹۰ هجری شمسی توسط بانو مارجان پورشمسیان از خان های منطقه صورت پذیرفت که از آن زمان به بعد عمران و آبادانی این روستا روندی رو به رشد داشته است.
نکته جالب توجه اینکه یک رستوران به نام همین خانم در روستا تاسیس شده است.
طی سال های بعد حاج مراد برادر بانو مارجان و پسر ارشد ایشان حاج غلام حسین پور شمسیان زحمات شایسته ای جهت احداث باغات چای ، مرکبات و سروسامان دادن به زمین های بلا استفاده انجام دادند.
این روستا در کتاب های قدیمی با نام سفید تمیشه و در گویش بومیان محلی با نام سیفی تمش خوانده می شود.
طبق آخرین سر شماری نفوس و مسکن که در سال ۱۳۹۵ انجام شد جمعیت روستا ۶۱۸ نفر تعیین گردید.

موقعیت جغرافیایی روستای سفید تمشک

فروش زمین در سفید تمشک

روستای سفید تمشک از سمت شمال با دریای خزر ، از سمت جنوب با روستای گوهر سرا و کوه ایلمیلی ( بنابر روایات نام کوه ایل ملا علی بوده ) از سمت شرق با روستای لپاسرک ، از سمت غرب با استان گیلان و روستای سورخانی همسایه می باشد.
سفید تمشک که در غربی ترین نقطه استان مازندران واقع شده است توسط رودخانه سورخانی همسایه استان گیلان است.
از نکات جالب جغرافیای محلی این است که این روستا دارای رکورد نزدیک ترین فاصله کوه تا دریا را در تمام کشور ایران می باشد و این فاصله به ۶۰۰ متر می رسد.

مشاغل و تولیدات سفید تمشک
فروش زمین در سفید تمشک

مردم روستای سفید تمشک در گذر زمان همواره مشغول به کارهای کشاورزی از قبیل تولید برنج ، مرکبات ، کیوی ، گل و گیاهان زینتی بوده اند اما کار هایی همچون دامداری و کشت چای در این روستا در حال منسوخ شدن می باشد.
از دهه ۷۰ به بعد با افزایش میزان فرهنگ گردشگری در عموم مردم ایران، شهرستان رامسر همواره یکی از مقاصد تفریحی گردشگران بوده. واقع شدن روستای سفید تمشک در ورودی این شهرستان موجب شد تا بسیاری از مسافران وارد این محل شده و اوقات خوشی را بگذرانند.
به همین جهت بسیاری از بومیان با استفاده از موقعیت ایجاد شده مشغول به کار های مرتبط با صنعت گردشگری شدند که همین امر توانست تاثیر مستقیمی بر قیمت فروش زمین در سفید تمشک داشته باشد.

مکان های مهم و مراکز تفریحی سفید تمشک

فروش زمین در سفید تمشک

توسعه روستای سفید تمشک با ساخت و ساز های متنوعی روبرو بوده که در ادامه به ذکر برخی از مهمترین آنها خواهیم پرداخت:

  • تاسیس زمین های ورزشی فوتبال و والیبال
  • تالار پذیرایی
  • خانه بهداشت
  • رستوران
  • پارک جنگلی
  • تله کابین رامسر

شایان ذکر است که این روستا ظرفیتهای بسیار زیادی جهت جذب گردشگر را داشته و به همین دلیل است که فروش زمین در سفید تمشک متقاضیان فراوانی دارد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت فروش زمین سفید تمشک

فروش زمین در سفید تمشک

از مهمترین دلایلی که طی سالیان اخیر موجب تاثیر گذاری بر قیمت فروش زمین در سفید تمشک شده است میزان بالای جذب گردشگر در این روستا می باشد.
فاصله بسیار نزدیک کوه جنگلی ایلمیلی به دریا ، چشم انداز بسیار زیبا و سرسبزی روستا ، داشتن ساحل ماسه ای و بسیاری از دیگر موارد موجب شد تا سرمایه گذاران نسبت به تاسیس تله کابین رامسر در این روستا اقدام نمایند.
به جرات می توان گفت که تاسیس مجتمع رفاهی تفریحی تله کابین رامسر ( حتی انتشار خبر تاسیس این مجموعه از چند سال قبل از احداث ) توانست تاثیر چشمگیری بر قیمت خرید و فروش زمین در سفید تمشک داشته است.

فروش زمین در سفید تمشک

فروش زمین در سفید تمشک

شما عزیزان می توانید هم اکنون جهت دریافت قیمت خرید و فروش زمین در سفید تمشک از طریق تماس با مشاوران ما ارتباط بگیرید تا از آخرین اخبار مربوط به املاک و مستغلات این روستا آگاه گردید.
مشاوران ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان درخصوص نحوه خرید و فروش املاک و مستغلات روستای سفید تمشک و انتقال سند به نام شما می باشند.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *