املاک عباس مفرد

فروش زمین کشاورزی رامسر با سند ۶ دانگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمین های رامسرزمین کشاورزی چای در رامسر فروش زمین مرکبات در رامسرفروش زمین کشاورزی برنج در رامسرفروش زمین کیویفروش زمین کشاورزی رامسر
فروش زمین کشاورزی رامسر

فروش زمین کشاورزی رامسر با امتیازات آب برق گاز بهترین گزینه برای انجام امور باغی و کشاورزی می باشد. جهت فروش زمین کشاورزی رامسر با ما باشید

زمین های رامسر

فروش زمین کشاورزی رامسر

شهرستان رامسر دارای وسعت کمی می باشد و بیشتر مساحت آن را مناطق کوهستانی تحت پوشش قرار داده است.
یکی از مهمترین ویژگی های جغرافیای شهرستان رامسر فاصله بسیار نزدیک کوه تا دریا می باشد که این امر موجب شده است تا مناطق جلگه ای در این شهر بسیار محدود باشد.
بدین سبب رود خانه ها نیز با طی کردن مسیری کوتاه زود به دریا میریزند.
در این بین بومیان رامسر از همان قدیم الایام به کار کشاورزی و باغبانی مشغول بوده اند که مهمترین محصولات آنها شامل برنج چای مرکبات و طی چند دهه اخیر کیوی می باشد.
به جرات می توان گفت که نه تنها در شهر رامسر بلکه در تمامی روستاهای شهرستان از روزگاران قدیم کشاورزی وجود داشته و این امر هنوز هم به قوت خودش باقی است.
برخی از مهمترین روستا ها و محلات شهرستان که فروش زمین کشاورزی رامسر در آنها صورت می پذیرند عبارتند از: نارنج بن ، سادات محله ، کتالم ، لپاسر ، لمتر ، کندسر ، کشباغ ، غریب محله ، طالش محله ، رمک ، رضی محله ، چپرسر ، توساسان ، تنگدره ، اشکونه کوه ، ابریشم محله و بسیاری از دیگر نقاط شهرستان که قدمت بسیار بالایی درخصوص کشاورزی دارند.
در دهه های ۷۰ و ۸۰ با ورود سیل جمعیت مسافران و گردشگران به شمال کشور باعث شد تا بسیاری از اراضی باغات و کشاورزی توسط مسافران برای امر ویلا سازی خریداری شود. اما با این حال همچنان زمین های بسیار زیادی وجود دارد تا کشاورزان بتوانند به انجام تولیدات خود بپردازند.

زمین کشاورزی چای در رامسر

فروش زمین کشاورزی رامسر

چای که از خانواده کاملیا ها می باشد گیاهی همیشه سرسبز و بدون خزان می باشد. این گیاه در ابتدا بومی کشور چین بوده که از آنجا به هند آورده شده و سپس توسط شخصی به نام حاج محمد میرزا که لقب وی کاشف السلطنه بود وارد شمال ایران گردید و برای اولین بار در لاهیجان کشت شد.
طبق نظر کارشناسان جغرافیا، سرزمین های جلگه ای شمال کشور از نظر آب و هوا بسیار شبیه به کشور هند می باشد و خاک این مناطق برای پرورش چای سازگاری مناسبی دارد.
یکی از گزینه های فروش زمین کشاورزی رامسر می تواند خرید باغات چای باشد زیرا چای گیاهی است که باعث حاصلخیز شدن خاک توسط ریشه هایش می شود.
کاشت چای توسط کشاورزان در شهرستان رامسر از سال ۱۳۰۹ آغاز شد و تا سال ۱۳۴۰ مساحت صد ها هکتار از زمین های جلگه ای توسط بومیان تحت پوشش این گیاه با ارزش رفت.

 فروش زمین مرکبات در رامسر

فروش زمین کشاورزی رامسر

از ویژگی های بارز درختان مرکبات این است که برای ثمر دادن بهتر میوه ها می توان آنها را بر روی نهال های هم خانواده پیوند نمود.
به همین جهت ریشه کلمه مرکبات از ترکیب پیوند چند نهال می آید.
کارشناسان، درختان مرکبات، و علی الخصوص پرتقال را بومی کشور چین می دانند.
کشت و پرورش باغات مرکبات در شهرستان رامسر نیز به چند صد سال می رسد کما اینکه محله ای به نام نارنج بن قرن هاست با همین اسم در رامسر وجود دارد.
در فروش زمین کشاورزی رامسر که با کاربری مرکبات پرورش یافته اند اصولا درختان پرتقال لیمو شیرین و ترش نارنج نارنگی دارابی پرتقال خونی پرتقال تابستانه والنسیا وبسیاری از دیگر انواع مرکبات وجود دارند.
اگر شما نیز تمایل به خرید و فروش زمین کشاورزی رامسر دارید باغات مرکبات می توانند یکی از بهترین گزینه ها باشد.

فروش زمین کشاورزی برنج در رامسر

فروش زمین کشاورزی رامسر

اسم برنج یک کلمه در زبان و ادبیات هندی می باشد. از دیگر نام های برنج می توان به گرنج، ارز و بج اشاره کرد.
برنج جزو خانواده گندمیان بوده و به صورت طبیعی در زمین های باتلاقی وجود دارد.
سابقه کشت برنج در کرانه دریای خزر به سالها قبل از میلاد مسیح می رسد و شاید بتوان گفت یکی از قدیمی ترین محصولات کشاورزی می باشد که کشاورزان هنوز هم با تمام قدرت به تولید ادامه می دهند.
مناطقی که فروش زمین کشاورزی رامسر با کاربری شالیکاری صورت می پذیرد در قسمت های جلگه ای شهرستان با زمین های مسطح و شیب بسیار ملایم می باشد.
برنج نیز مانند سایر محصولات کشاورزی دارای انواع و اقسام گوناگون می باشد که بنا به نوع زمین و تشخیص کشاورز، گونه آن انتخاب می گردد.
برخی از انواع برنج ها به شرح زیر می باشند:
صدری ، دمسیاه ، دیلمانی ، طارم ، بینام، بیداز ، محمدی و بسیاری از دیگر گونه های اصلاح شده که در سالهای اخیر وارد بازار شده اند.

فروش زمین کیوی

فروش زمین کشاورزی رامسر

کیوی میوه ای است که بومی کشور های استرالیا و زلاندنو می باشد.
نام میوه کیوی از روی پرنده ای به همین نام در زلاندنو برداشت شده که از لحاظ شکل ظاهری شباهت بسیار زیادی به همین میوه دارد.
از چهار دهه پیش تاکنون کشاورزان شمال کشور اقدام به کاشت و پرورش این درختان در باغات خود نموده اند.
در املاک و مستغلات شمال کشور فروش زمین کشاورزی رامسر با کاربری باغات کیوی می تواند سود بسیار خوبی برای مشتریان داشته باشد زیرا نهال های کیوی جزو پر بار ترین درخت های هستند و هم این محصول به قدری در بازار میوه و تره بار ایران پر طرفدار است که بر ارزش آن می افزاید.
در سالیان اخیر بسیاری از کشاورزانی که مشغول به تولید برنج چای و یا مرکبات بودند با تغییر کاربری مزارع شان به کیوی توانستند از سود چند برابری نسبت به محصول قبلی برخوردار شوند.

فروش زمین کشاورزی رامسر

فروش زمین کشاورزی رامسر

در شهرستان رامسر زمین های کشاورزی بسیار زیادی وجود دارد که مورد خرید و فروش قرار می گیرد.
اگر شما نیز مایل به خرید و فروش زمین کشاورزی رامسر هستید می توانید از طریق تماس با مشاوران ما ارتباط بگیرید تا از آخرین اخبار مربوط به قیمت زمین های مختلف آگاهی یابید.
مشاوران ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص نحوه فروش زمین کشاورزی رامسر و انتقال سند به نام شما هستند.

 

یقینا چند دقیقه مشاوره در خصوص فروش زمین کشاورزی رامسر برابر است با دریافت چندین سال تجربه.

 

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *